W naszym serwisie możesz kupić bilety m.in. poniższych przewoźników:

Przewoźnicy autokarowi


Informacje o przewoźnikach

AGAT

To firma transportowa istniejąca na rynku polskim od 1992 roku. Pierwsze podróże zrealizowane przez AGAT obyły się z Polski do Włoch. Dzisiaj swoim zasięgiem dociera niemalże we wszystkie rejony Europy. Jest przewoźnikiem cenionym, za jakość i precyzję w wykonywaniu swoich usług już przez wiele lat. Dzisiaj AGAT ma ponad 100 osobową załogę. Wykwalifikowanych kierowców, którzy od wielu lat współpracują z tym przewoźnikiem. Autokary firmy AGAT nie posiadają jednej marki firma inwestuje w Volvo, Man, Neoplan czy Eos. Autokary są bardzo nowoczesne i wyposażone w minbary, TV/wideo, WC oraz klimatyzację.

Almabus

Almabus to firma przewozowa funkcjonująca od 1990 roku, swoja główna siedzibę ma we Wrocławiu. Oferuje swoim klientom przejazdy krajowe i międzynarodowe(Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Austria, Włochy). Autokary są bardzo nowoczesne, wysokiej klasy posiadają klimatyzację, TV/video, toaletę oraz mini bar. Mimo wysokiego standardu ceny biletów nie są drogie.

BER linia.eu

Jest przewoźnikiem trudniącym się jedynie przejazdami do Berlina. Firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Trasa obierana przez przewoźnika to Szczecin- Berlin. Przewoźnik zatrzymuje się również na pośrednich przystankach zbierając pasażerów. Oprócz przejazdów do Berlina świadczy jeszcze inne usługi jak: transfery na lotnisko, wynajem autokarów w celach prywatnych. Firma oferuje wysokiej klasy autokary firmy Mercedes, Chrysler Voyager, VW Caravelle, Neoplan Tourliner. Rezerwacji biletów można dokonać online. Co jest dużym ułatwieniem i oszczędnością czasu.

Berlin Express

Przewoźnik zajmujący się głównie transferami osób na lotnisko. Busy codziennie wyjeżdżają z głównego dworca w Poznaniu i zawożą klientów na lotnisko lub do centrum Berlina. Przewoźnik kursuje na lotniska Schoenefeld oraz Tegel zawozi klientów również do centrum Berlina. Komfortowe vany mają wygodne rozkładane siedzenia, klimatyzacje oraz DVD. Na życzenie podróżującego kierowca z kartką będzie czekał przed wejściem z hali przylotów na klienta. Firma organizuje również wyjazdy indywidualne(wyłącznie kilku osób) na lotniska wybrane przez klientów. Miejsce w busie trzeba zarezerwować mailowo lub przez telefon.

BTZ Katowice

BTZ Katowice, czyli Biuro Turystyki Zagranicznej powstało w Katowicach w 1991 roku. BTZ głównie zajmuje się przewozem osób za granicę. Firma posiada własne biura turystyczne, organizuje kolonie i zimowiska, trudni się również sprzedażą biletów lotniczych. Jest jednym z najstarszych przewoźników w Polsce, co za tym idzie posiada długoletnie doświadczenie. Posiada również wykwalifikowaną kadrę doświadczonych kierowców. BTZ Katowice organizuje przejazdy z Polski do Niemiec, Luksemburga, Austrii, Danii, Francji, Grecji, Szwajcarii, Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Autokary są bardzo komfortowe i spełniają najwyższe standardy. Firma oferuje nam gamę ubezpieczeń podróżnych oraz poleci nam doradców ubezpieczeniowych, którzy odpowiedzą na każde nasze pytanie. Bilety są do zakupienia w biurach podróży oraz przez internet.

EST

Jest firmą przewozową, która specjalizuje się w transporcie osób z Polski do Niemiec. Posiada wieloletnie doświadczenie i wciąż się rozwija. Miasta, z których wyrusza przewoźnik to Częstochowa, Gdańsk, Koszalin, Poznań, Warszawa. Na każdej z tych tras autokary zatrzymują się w Niemczech w Hamburgu następnie w Bremen oraz Bremerhawen. Jest firmą, która kładzie nacisk na częstotliwość kursów. Dysponuje nowoczesnymi autokarami wyposażonymi w klimatyzację, WC oraz DVD. Na pokładzie serwowane są darmowe ciepłe napoje kawa i herbata. Jako jeden z nielicznych przewoźników, który umożliwia swoim pasażerom podróżowanie ze zwierzętami na pokładzie. EST posiada również promocje i rabaty dla stałych klientów, oferuje zniżki dla biletów ulgowych. Bilety z łatwością można kupić online.

Eurores

Firma istnieje od 1992 roku. Eurores jest jednym z niewielu przewoźników, który zajmuje się przewozami krajowymi oraz międzynarodowymi. W Polsce jego standardowe trasy to Polańczyk, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Lesko, Zagórz, Krosno, Rzeszów, Polańczyk, Lesko, Zagórz, Brzozów, Sanok, Kolbuszowa, Warszawa, Nowa Dęba, Tarnobrzeg, Warszawa Okęcie, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna. Jego trasy międzynarodowe to z Polski do Włoch aż do Sycylii. Od czasu wejścia na rynek, przewoźnik bardzo ulepszył swoją ofertę. Stawia głównie na bezpieczeństwo i komfort swoich klientów. Posiada wykwalifikowaną kadrę kierowców, którzy współpracują z jedną firmą ponad 15 lat. Głównym celem tych linii autokarowych jest ciągły rozwój i ulepszanie swoich usług. W miarę upływu czasu powstają coraz to nowsze trasy, a Eurores podróżuje coraz dalej.

Globex Bus

Funkcjonuje na rynku od 1993 roku. Jest firmą rodziną, która zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym. Firma dopiero od 2005 roku zajęła się regularnymi transportami do Niemiec. Najczęściej kursuje do takich miast jak Berlin, Hamburg, Bremen oraz Bremerhawen. Organizuje również transfery na lotniska w Niemczech. Oprócz tego Globex Bus posiada własne biuro turystyczne, które najczęściej organizuje kolonie czy zimowiska dla dzieci. Zajmuj się również wynajmem autokarów czy mikrobusów w celach prywatnych. Jako jedna z nielicznych firm transportowych zajmuje się przewozami pracowników. Polega to na wymianie pracowników m.in. marynarzy, monterów, spawaczy na terenie całej Europy. Priorytetem dla Globex Bus jest bezpieczeństwo i komfort klientów. Przewoźnik wśród swoich autokarów stawia głównie na Mercedesy, ale posiada również Neoplan czy Peugeota. Bilety z łatwością można zakupić online oszczędzając czas.

INTERCARS

Rozpoczął swoją działalność w 1993 roku w Krakowie. W chwili obecnej swoją siedzibę ma w Warszawie. W miarę upływu lat firma z roku na rok się rozwijała i dzisiaj dociera już do większości europejskich państw m.in. Hiszpania, Francja, Austria, Czechy, Holandia, Niemcy, Szwajcaria. Autokary grupy Intercars wyjeżdżają z miast: Radom, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Legnica, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Olsztyn, Przemyśl, Koszalin, Gdańsk. Autokary są bardzo komfortowe i wygodne. Firma oferuje również transfery do wybranej miejscowości we Francji. Intercars oferuje dużo zniżek można wyrobić sobie kartę stałego klienta, dzięki której na przejazdy masz 15 % zniżki. Firma oferuje również oferty okolicznościowe np. z okazji święta kobiet. Bilety są dostępne u pośredników oraz z łatwością można je kupić w online. W cenie biletu każdy pasażer ma również ubezpieczenie.

Jordan

Jordan to przewoźnik istniejący na rynku od 1987 roku. Swoją główną siedzibę ma w Krakowie. Jest największym przewoźnikiem w województwie małopolskim. Posiada ok. 30 komfortowych autokarów wyposażonych w klimatyzacje, TV/video, toalety. W swojej ofercie posiada przewozy na lotniska, dworce, hotele, wesela czy przewozy wycieczek szkolnych. Jordan głównie zajmuje się transportem zagranicznym dzięki nim z Polski dojedziesz do Austrii, Belgi, Czech, Węgry, Francja, Włochy, Litwa.

Miś

Linia transportowa działająca na rynku od 1996 roku. Swoją główną siedzibę ma w Krośnie. Początkowo firma zajmował się przewozami międzynarodowymi z Polski do Włoch. Na chwilę obecną zajmuje się przewozem również w kraju: Gorlice- Jasło- Krosno- Rzeszów- Kolbuszowa- Nowa Dęba. Firma korzysta z nowoczesnych autokarów i busów posiadających wysokie standardy: klimatyzacje, WC, barek. Z łatwością możemy kupić bilety online jak i w biurach podróży. Warto pamiętać, że zakup biletów przez internet jest bardzo prosty i oszczędza dużo naszego czasu. Przewoźnik oferuje wiele zniżek, promocji sezonowych czy ulg. Posiada wykwalifikowanych kierowców, którzy regularnie przechodzą badania lekarskie oraz testy z wiedzy odnośnie przepisów drogowych. „Miś” po pierwsze stawia na bezpieczeństwo, przez co zrzeszył sobie grono stałych klientów. Firma nadal szybko się rozwija poszerzając swoje trasy podróży.

Muszkieter

Muszkieter jedna z młodszych firm przewozowych istniejąca od 2000 roku, która transportem zaczął zajmować się w 2002 roku. Firma wywodzi się z miejscowości Chęcin i zajmuje się wyłącznie przewozami krajowymi. Muszkieter wozi klientów najczęściej na trasie Pińczów - Warszawa, Kielce - Tarnobrzeg, Kielce, Staszów. Ogólnie firma działa w regionie kieleckim. Jako pierwszy z działających na tym terenie przewoźników wprowadziła karty chipowe. Przewozy realizowane są komfortowymi autokarami i vanami typu Mercedes czy Bova. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych kierowców z wieloletnim stażem. Oprócz przewozów krajowych Muszkieter zajmuje się również wyjazdami integracyjnymi dla firm, obsługuje konferencje, bankiety, wesela. Posiada również ofertę dla szkół i uczelni. Bilety tego przewoźnika dostępne są na stronie internetowej, tam również można dowiedzieć się wszystkich szczegółów wiązanych z podróżą.
MZ- Buz

Jest długoletnim przewoźnikiem, który zajmuje się przewozami osób oraz drobnych przesyłek. Jest podwykonawcą dla firmy Miś oraz Margo. Przewoźnik jeździ na trasie Rzeszów- Łódź, a przystanki, na których się zatrzymuje to Dynów, Jarosław, Łódź, Przemyśl, Rzeszów, Warszawa. Firm z racji długiego doświadczenia jest bardzo solidna stawia na bezpieczeństwo i terminowość. Przewodnik powstał z powodu znacznego zapotrzebowania na transport w tym regionie.

NEOBUS

NEOBUS swoje początki ma już w 1989 roku. Początkowo zajmował się transportem sprzętu AGD. Po pewnym czasie powstało kilka sklepów z tego rodzaju sprzętem. Firma przekształciła się w spółkę i podpisała umowę z siecią NEONET. Dopiero po tym wydarzeniu zajęła się transportem pasażerów. NEOBUS rozpoczął przewozy regularne jedna z jego pierwszych tras to Sanok- Krosno-Rzeszów- Warszawa. Dzisiaj NEOBUS kursuje po całej Polsce i ma bardzo wiele połączeń. Posiada nowoczesne autokary firmy Mercedes, które są bardzo komfortowe i wygodne. Przewoźnik cały czas się rozwija i wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania. Dzisiaj na pokładzie autokaru NEOBUS każdy z podróżujących otrzymuje przekąski w postaci kawy i babeczki.

Odra Travel

Firma powstała w 1997 roku jest przewoźnikiem specjalizującym się głównie w sektorze turystyki przejazdowej organizuje również wycieczki specjalistyczne. Główna siedziba Odra Travel znajduje się w Szczecinie. Posiada bardzo rozbudowaną ofertę: wynajmuje autokary, organizuje szkolne wycieczki oraz trudni się transportem na terenie Polski i zagranicą. Firma może pochwalić się wyspecjalizowaną kadrą oraz doświadczonymi kierowcami. Stawia na wysoką, jakość posiada autokary o standardzie trzy i cztero gwiazdkowym, posiadają WC, mini bar, TV/wideo oraz klimatyzacje. Firma nadal prężnie się rozwija i z roku na rok posiada więcej klientów.

PKS Białystok

Początkowo PKS Białystok funkcjonowało, jako przedsiębiorstwo państwowe w chwili obecnej jest spółką akcyjną. Swoje początki firma miała w 1945 roku. Początkowo posiadał jedynie kilka autokarów dzisiaj ma ich już ponad 186. Początkowo PKS Białystok działał na terenie swojego województwa i dociera nawet do najmniejszych miejscowości. Od 2009 roku firma zajęła się transportem dalekobieżnym zmieniając nazwę na PKS Express. Jest to jedna z najnowocześniejszych grup transportowych działających na rynku polskim. Korzysta z autokarów i busów najlepszych marek na świecie Volvo, Mercedes, Scania. Autokary wyposażone są w wi-fi, klimatyzacje, najnowszą prasę dostępną u kierowcy, oraz odbiornik DVD/video. Przewoźnik ma w planie uruchomienie opcji wykupienia biletu z posiłkiem. Wnętrza autokarów mają fotele pokryte skórą, elegancje stoliki i bufet.

Podlasie - EXPRESS

Podlasie- EXPRESS jest firmą specjalizującą się w przewozie osób działająca od 2005 roku. Jest przewoźnikiem kursującym w okolicach Podlasie na trasach Białystok-Warszawa- Okęcie, Białystok- Łapy, Łapy- Sokoły. Przewoźnik od niedawna oferuje swoim klientom ofertę promocyjną podróżowanie za 1 zł, oraz liczne rabaty. Firma zajmuje się również wynajmem autokarów na imprezy okolicznościowe oprócz tego możemy zakupić od przewoźnika autokary, z których już nie korzysta. Firma stawia na bezpieczeństwo i wygodę. Dba o komfort swoich klientów oferując im klimatyzację, ogrzewanie, sprzęt Hi-Fi, internet bezprzewodowy oraz wygodne rozkładane fotele. Bilety z łatwością możemy kupić na głównej stronie internetowej przewoźnika.

Profico

Przewoźnik swoją główną siedzibę ma we Wrocławiu. Zajmuje się głównie przewozem osób z Wrocławia na lotniska Schonefeld oraz Tegel. Przewoźnik kursuje do takich miasta jak Bolesławiec, Legnica, Żary, Żagań, Zielona Góra, Głogów, Lubin. Firma w swojej ofercie posiada również indywidualne przewozy osób na terenie całej Polski. Profico stawia na najwyższą, jakość usług posiada wykwalifikowanych kierowców oraz komfortowe autokary. Bilety z łatwością można zakupić przez internet.

Strama

Jest firmą przewozową powstałą w 1990 roku. Strama zajmuje się przewozem osób w kraju i za granicą. Firma specjalizuje się w przewozach pomiędzy Polską a Słowacją. Najczęściej kursuje na trasach Zakopane- Poprad, Zakopane- Liptovki Mikulasz. Firma organizuje przejazdy z Zakopanego do Tartalandi (kompleks basenów na Słowacji z wodami termalnymi) jest to trasa najczęściej wybierana przez turystów. Przewoźnik w swojej ofercie ma również wynajem autokarów w celach indywidualnych. Strama trudni się również organizowaniem wycieczek jednodniowych, w ich ofercie znajdziemy wycieczkę do Tatralandi na Słowacji, wycieczkę spływ przełomem Dunajca w Pieninach oraz do parku dinozaurów Dinozatorland. Bilety autokarowe można zakupić z 10% zniżką. Bilety ze zniżkami można kupić jedynie u kierowcy. Cała reszta biletów dostępna jest do zakupu przez internet.

Raf Trans

Firma istniej na rynku polskim od 1991 roku. Swoją działalność prowadzi na terenie Mazowsza, jest największą na tym terenie firmą transportowa. Raf Trans zajmuje się wyłącznie przewozami krajowymi jego kursy to Warszawa, Wyszogród, Płock, Dobrzyń, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Czaplinek, Kołobrzeg. Przewoźnik korzysta z autokarów marek Mercedes, Scania i Setra. Firma, jako jedna z nielicznych w Polsce posiada autokary w klasach LUX oraz VIP. Są to autokary najwyższej klasy w pełni wyposażone gwarantujące wygodną i komfortowa podróż. Kierowcy pracujący dla Raf Trans mają długoletnie doświadczenie do tego poddawani są dodatkowym testom i szkoleniom sprawdzającym ich umiejętności i wiedzę. Firma była oficjalnym przewoźnikiem w czasie zawodów Euro 2012.

Sebo - trans

Przewoźnik swoje główne biura posiada w miejscowościach Sulnowie oraz Świeciu. Firma specjalizuje się w przewozie osób do Niemiec. Przewoźnik kursuje na terenie północno- zachodniej Polski. Sebo- trans dojeżdża do większych Niemieckich miast. Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Od niedawna firma zajęła się również przewozami krajowymi, głównie transferami na lotniska. W swojej ofercie ma również przewożenie paczek do Niemiec. Specjalizuje się również w specjalnych zamówieniach typu przewóz zwierząt. Firma za prośbą klienta może dowieźć go do ustalonego miejsca. Przewoźnik gwarantuje komfort i bezpieczną podróż. Firma w ofercie ma również ubezpieczenia podróżne w razie nieszczęśliwego wypadku. Bilety z łatwością można zakupić przez internet.

SINDBAD

SINDBAD jest jedną z największych firm przewozowych w Polsce i jedną z większych w Europie. W swojej ofercie proponuje wynajem autokarów, regularne przewozy autokarowe, wycieczki szkolne. Od 2004 roku SINBAD postawił połączyć się z innymi firmami przewozowymi. W skład tych firm wchodzą m.in. SINBAD Opole, Albatros Przemyśl, Janosik Rzeszów czy Almabus Wrocław. SINDBAD swoim zasięgiem obejmuje już całą Europę. Dzięki jego autokarom dojedziemy m.in. do Norwegii, Niemiec, Belgi, Ukrainy, Włochy, Francji, Hiszpanii, Szwecji i wielu innych. SINDBAD jest laureatem wielu nagród zdobył m.in. tytuł „Gazeli Biznesu”.

Superpol Katowice

To firma transportowa działająca na rynku od 1989 roku. Jest jedna z najstarszych firm przewozowych w Polsce. Swoją główną siedzibę ma w Katowicach a oddziały w Mrągowie, Giżycku i Kętrzynie. Dzięki istnieniu firmy na rynku przez tyle lat cieszy się ona świetną renomą raz bogatym doświadczeniem. Superpol specjalizuje się głównie w przewozach osób z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Autokary wyjeżdżają z Wrocławia do Neapolu z Kłodzka do Neapolu oraz z Suwałek do Neapolu. Od niedawna została otworzona nowa linia z Polski do Słowenii. Superpol korzysta z autokarów marek Vanhool, Man, Neoplan, Bova. Stawia na bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów. Autokary wyposażone są w klimatyzacje, wygodne komfortowe fotele z możliwością obniżania foteli, system audio-wideo, mini bar z gorącymi napojami. Bilety często można kupić po promocyjnej cenie korzystając z serwisów internetowych.

Szwargopol

Jest przewoźnikiem działającym na rynku od 1993 roku. Zajmuje się jedynie przewozami krajowymi. Początkowo jeździł na trasie Kraków- Zakopane później Nowy Sącz. W chwili obecnej jeździ z Krakowa do Zakopanego, Nowego Sącza, Bukowiny Tatrzańskiej, Gorlic, Piwnicznej-Zdrój, Krynicy-Zdrój oraz przez Krynicę-Zdrój do Muszyny. Przewoźnik wyposażony jest w autokary najlepszych marek takich jak Mercedes, Volvo czy Bova. Posiada wysokiej, jakości autokary wyposażone w klimatyzacje. Kierowcy pracujący dla Szwagopolu posiadają wieloletnie doświadczenie starają się, aby zawsze dojechać na czas trzymając się wszystkich zasad bezpieczeństwa. Bilety można zakupić na stronie internetowej jest to szybkie rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Trans-Avia

Jest przewoźnikiem krajowym. Swoją główną siedzibę ma w Ełku. Organizuje przyjazdy do Warszawy z takich miast jak Suwałki, Augustów, Ełk, Grajewo, Szczuczyn, Łomża, Zambrów. Autokary przewoźnika Trans-Avia kursują bardzo często, ponieważ 7 dni w tygodniu 4 razy dziennie. Firma stawia na bezpieczeństwo i wygodę. Zatrudnia kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy uczestniczą w szkoleniach i kursach, które podnoszą ich kompetencje. Korzysta z autokarów takich marek jak Mercedes, Fiat. Bilety można kupić korzystając z serwisu rezerwacyjnego online.